Marketing
pro E-shopy

Naše služba, která obsahuje komplexní práci s e-shopem. Od analýzy trhu a konkurence, přes přípravu strategie až po správu online kanálů. Tato služba je vhodná pro e-shopy s obratem od 2 mil Kč měsíčně.

Jak danou službu řešíme

jaké používáme postupy

1. Vstupní studie

Na začátku provedeme tzv. vstupní studii, ve které zmapujeme vaše cíle, potřeby, technologie, data, procesy a lidské kapacity.

2. Návrh strategie

Vymyslíme vám strategii na míru vašim potřebám. Od marketingové strategie, přes obchodní strategii a procesy až po návrh technologií a jejich integrací.

3. Realizace řešení

Po odsouhlasení strategie postupně realizujeme všechna schválená doporučení a kontinuálně posouváme klienta k vytyčenému cíli.

Přínos Marketingu pro
e-shopy od Aitomu

Jsme sehraný tým expertů na jednotlivé kanály, kteří mají za sebou desítky e-shopových klientů. Kromě toho jsme ale také řídili globální projekty velkých brandů pro 30 zemí a pracovali s nejlepšími technologiemi co trh nabízí. Díky tomu můžeme nabídnout unikátní know how, jak co nejefektivněji postupovat v každé fázi rozvoje.

Problém většiny e-shopů je “umrznutí” v určité fázi svého vývoje. Pro posunutí dál již nestači dělat průměrně online marketing a nestačí spolupracovat s pár freelancery, kteří se těžko koordinují a hlídají. Je potřeba komplexní vedení, expertní znalosti, pokročilá práce s daty a synergie mezi kanály. Přesně tohle vám nabízíme.

Naše zkušenosti

30+

e-shopů

Naši experti pracovali na více než 30
e-shopech

 

8

let zkušeností

Všichni naši experti mají více než 8 let zkušeností


 

40+

technologií

Máme zkušenosti se spoustou technologií ve všech online kanálech. Od základních systémů jako Google Analytics až po robustní technologie typu Salesforce Marketing Cloud.
 

120+

projektů všech velikostí

Nové prezentační weby, konfigurátory, microsites, SEO, placené reklamy, copywriting, webová analytika, integrace dat, integrace CRM, automatizace obchodních procesů, automatizace e-mail marketingu, RFM analýzy...

Jaké technologie používáme.

Výsledky služby pro klienty

jaké používáme postupy


Integrace a automatizace dat

CarNext – digitalizace prodeje aut pomocí automatizace online marketingu

Jak jsme pomohli firmě Carnext by Leaseplan ztrojnásobit obchodní výsledky při polovičních nákladech na marketing.

Reference

Naši spokojení klienti. Přidejte se k nim.