Marketing pro B2B

Naše služba, která podpoří propojení obchodu a marketingu v B2B firmách. Pomůžeme zintegrovat marketingové a obchodní aktivity tak, aby si byly vzájemně prospěšné a místo soupeření si významně pomáhaly. Od identifikace správné strategie, přes výběr vhodných technologií až po integraci všech dat pro zlepšení výsledků firmy.

Jak danou službu řešíme

jaké používáme postupy

1. Vstupní studie

Na začátku provedeme tzv. vstupní studii, ve které zmapujeme vaše cíle, potřeby, technologie, data, procesy a lidské kapacity.

2. Návrh strategie

Vymyslíme vám strategii na míru vašim potřebám. Od marketingové strategie, přes obchodní strategii a procesy až po návrh technologií a jejich integrací.

3. Realizace řešení

Po odsouhlasení strategie postupně realizujeme všechna schválená doporučení a kontinuálně posouváme klienta k vytyčenému cíli.

Přínos Marketingu pro
B2B od Aitomu

Jsme také B2B firma a spoustu věcí jsme si odzkoušeli nejdříve sami na sobě. Máme zkušenosti s desítkami středních a velkých B2B firem, a proto jsme schopní všechny odzkoušené fungující postupy z trhu rychle aplikovat i u vás. Jsme zvyklí na obrovskou komplexnost a provázanost činností v B2B světě.

Stejně jako vy jsme si prošli řešením témat, jak správně a detailně měřit přínos marketingových aktivit pro obchod, jak efektivně vynakládat rozpočty v online prostředí, jak využít automatizace pro zefektivnění obchodu a jak zintegrovat všechna různá data a technologie v rámci firmy na jedno místo pro rychlé a správné rozhodování.

Naše přednášky a podcasty

Přednáška z WebTOP100 o online marketingu pro B2B firmy vč 3 case studies

Naše zkušenosti

50+

B2B klientů

B2B firmy nás mají rády. Rozumíme si. Dokážeme jim opravdu pomoci a zefektivnit marketing a obchod.
 

12

let zkušeností

Kvalita našich služeb je prověřená časem. Každým rokem nabíráme další a další zkušenosti a snažíme se neustále posouvat a s tím i naše klienty.

13

Zemí

Máme za sebou projekty pro mezinárodní koncerny i pro středně velké české výrobní firmy. Naše služby nejsou omezeny jen na ČR.
 

120

Projektů

Nové prezentační weby, konfigurátory, microsites, SEO, placené reklamy, copywriting, integrace dat, integrace CRM, automatizace obchodních procesů, e-mail marketing

Naši spokojení klienti. Přidejte se k nim.


Jaké používáme technologie

Výsledky služby pro klienty

jaké používáme postupy


Byznysová strategie

1. Konfigurátor zbraní na světě

Jak jsme pro Českou Zbrojovku vymysleli a realizovali revoluční koncept, který překonává bariéry propagace a prodeje zbraní.

Inovace v B2B prodeji a marketingu

E-learningem k větším tržbám

Spousta B2B firem prodává přes partnery, kde je i jeich konkurence. Přečtěte si, jak koncept e-learningu pomáhá efektivně zvyšovat podíl tržeb u partnerů oproti konkurenci.

Video osobní reference

Majitelé a ředitélé firem se vyjadřují ke spolupráci s AITOM.

Abyste získali co nejlepší představu o spolupráci s námi, bude nejlepší, když si poslechnete zkušenosti našich klientů.

Petr Pištělák
Česká zbrojovka

Michal Moštěk
Techsoft

Miroslav Jirčík
3DFITNESS

Denisa Chudárková
Nowatron Elektronik